Bouřka Trojice

posted on 19 Aug 2014 22:22 by observantcoffin77
Jen jsem o tom složil více než když jsem šel do bazénu na sobotu Memorial Day víkendu a pila, která letošní záchranáři byli. Věděl jsem, že je samozřejmě, sakra, jen v loňském roce jsem absolvoval vysokou školu s nimi, a já si myslel, že bych je nikdy neuvidím, protože jsme si všichni vyrazili do různých směrů na vysokou školu! No, zamířili pryč. Šel jsem do místní státní univerzity tak, že jsem mohl ušetřit nějaké peníze tím, že žije s rodiči.

Mitch a Ethan ... dva kluci já bych skoro strávil celý svůj středoškolskou kariéru zatoužil po. I když s Ethanem nemohu vysvětlit, proč.

Dobře, takže ten chlap je horká. Stejně jako i na střední škole měl druh těla, který se podobal kresby a sochy řeckého boha. Dívky budou chtíč nad ním, že jo? Ale on byl takový blbec na mě! Byly chvíle, kdy jsem nenáviděl sám sebe za zatoužil po něm tak, jak jsem to udělal. Protože moje příjmení je Walters a jeho příjmení je Walton, jsme téměř vždy skončili sedět někde u sebe a on by vždy jednat jako pět let starý, který se bál chytat Cooties kolem mě. Není to, jako bych nikdy neudělal nic, sakra bych se tak nervózní, že vždy, když se snažil se mnou mluvit, že jsem stěží formulovat slova. Ale zřejmě moje existence se ho, nebo něco na nervy.

Má zamilovanost Mitch, jeho nejlepší přítel, dělal mnohem větší smysl. Mitch byl na Varsity Swimteam, Senior roku, on byl kapitán, a vypadal, jako by. Široká ramena, dlouhé svaly, a tyto nádherné kadeře, že všechny holky by coo nad. On byl vždycky super sladká na mě, jako by se tvoří pro plynulé Wad způsoby Ethanovy. Jsem stydlivá holka, takže když vážně horký a populární kluk jako on říká ahoj mě na chodbě když mě vidí, samozřejmě budu mít zamilovanost. Ale věděl jsem, že to neznamenalo nic zvláštního, že je to přesně ten druh pěkný chlap byl.

Plachost, je to mnohem snazší chtíč z dálky, než skutečně snaží dělat něco o tom.

"Hej, Allie! Ethan, podívejte se, je to Allie!" Mitch vyskočil a objal mě, takže mi smát nahlas a omdlít trochu dovnitř. Pro jednou to bylo slunečno a teplo Memorial Day víkendu, takže ani on, ani Ethan měli na sobě trička.

Dobře, nejsem panna, jsem skoro 19 a podařilo se mi pop svou třešničku v prváku na vysoké škole s mou první-někdy přítel, ale když chlap jako Mitch je košili a přitiskl lahodný hrudník vše až v mém obličeji, jdu do mdlob trochu. To se stává. Vsadím se, že i holky, kteří měli sex s hromadou kluků by omdlít trochu.

"Ahoj Mitchi," řekl jsem a usmál se na něj. Motýli byli vrávorá kolem mého žaludku, protože muž ještě rukama kolem sebe, ale koho to zajímá? Užijte si chvíle! Vive la France!

Mohl bych se dostat trochu zatočila hlava, to přiznávám.

"Hej, Allie." Jako obvykle, Ethan znělo trochu naštvaný. Koukla jsem kolem Mitchova svalnatého ramene vidět ho, jak sedí u stolu plavčíka, zíral na mě, jako kdyby nemohl uvěřit jeho vysoká škola mor podařilo ukázat ještě jednou.

Kretén Jdi se bodnout, pomyslel jsem si. To je můj bazén.

Myslím, že je to bazén mém okolí, ale žiju tady a on dělá ne, a že je to moje. Plus jsem každý den každé léto trávil zde, od Memorial Day soboty do Labor Day v pondělí. Déšť nebo lesk. Jsem jako pošťák, ale s bazénem. A to není snadný úkol, dovolte mi, abych vám řekl. Máte nějakou představu, kolik Memorial Day víkendu mají teploty v padesátých a šedesátých letech, v kombinaci s mrazu déšť? Dovolte mi, abych Vás informovat: 90 procent z nich. Alespoň v této části země.

Někdy si přeji, abych žil v Texasu. Nebo Arizona. I když bych si ujít zimu.

Ale já jsem odbočil. I to, že hodně. Zvlášť, když se snažím opravdu, opravdu těžké nemyslet na to, jak jeden z mých středoškolských drtí má ruce kolem mě a druhý je zíral na mě jako dýmějový mor.

"Co tady děláš?" Zeptal se Mitch, poté, co mi dává druhou, stručnější objetí. Bohužel nechal ruce klesnout po tom jednom. Mé tělo se chvěla, vše šumivé a rád, že si mě držel vůbec.

"Jsem určený bazén krysa," řekl jsem se záznamníkem úsměvem. I přesto, že jsem stydlivá jsem vždycky zjistil, že je snadné mluvit Mitch. On je prostě takový druh přátelské osobnosti. Navíc, víte, že se ztratíte v jeho hypnotizující modré oči a najednou všechny své malé obavy a pochybnosti jen slábne. "A tohle je můj bazén."

Říkám to dost nahlas, aby Ethan můžete slyšet, chce mu dát hlavy nahoru, že budu mít asi hodně a že to prostě bude muset vypořádat s tím. A snažím se, aby záznamník zasténání mě chyba.

"Ignorovat ho," poradil Mitch, ohlašovat mě ke stolu, kde Ethan je stále sedí, stále hledá všechny vysoký, tmavovlasý a naštvaný. "Má rád líné dny u bazénu, kde si můžete Slack, protože nikdo se neukázal."

"Pak budete nenávidět tohle místo," informoval jsem ho vesele. "Je to o pět až šest bazén krysy, i když já jsem nejstarší. Divím se, že ostatní tu ještě nejsou."

Jejda, mluvil příliš brzy. Stejně jako ta slova z mých úst, dvojčata Johnson přišel řítil z pánské koupelně. Oni byli nejmladší bazén krysy, by se připojil ke klubu v loňském roce, kdy by bylo osm a byli konečně schopni přijít do bazénu, aniž by jejich matka dohled. Šokující byli docela dobře vychovaný většinu času, ale myslím, že je to hlavně proto, že se báli že jejich bazénu oprávnění zrušeno.

Zatímco Ethan a Mitch byli rozptylováni příchozích bazénu potkanů, jsem využil příležitosti, aby uhánět pryč a vybrat si svou oblíbenou židli. Bylo to na stejné straně bazénu jako plavčík tabulky, ale dost daleko, že neměla zasahovat do jejich prostoru. Které Ethan by si měli uvědomit. I obvykle dělají kamarádi se záchranáři, jen proto, že jsem v bazénu tak často, ale já nevím, jestli se to stane letos. Máme vždy čtyři stráže celkem, ale já nikdy nebudu cítit jen visí ven s nimi, zatímco Ethan je tam, já vím, že už.

Nebyl jsem dost teplé, aby okamžitě skočit do bazénu, tak jsem zařídil svůj ručník a já k mé spokojenosti a vytáhl svůj e-reader.

Jo, já vím, že to není nejlepší nápad, aby elektroniky do bazénu, ale ten druh věcí, co jsem četl v poslední době je to něco, co bych se pohodlně dostat skutečnou knihu a nést to kolem mě. Ještě, že 50 Shades věc se stala v pořádku, ale moje fantazie byly jít do trochu jinak ... Musím se přiznat, výprask a nadvláda věci mi zapne, ale v poslední době jsem stále ještě kinkier než to.

Trojka. Sex se dvěma kouření horké mužů. Lexie Blake, Zlatý Anděl a Laylah Roberts všichni mě nasál s horkými alfa muži a výprasky, a pak se můj motor bude přes menages.

Mé oči přešel ke dvěma svalnatý plavčíků, že jsem snila o samostatně na střední škole a úsměv překřížené můj obličej. Hádej, asi bych se fantazírování o nich letos v létě také v úplně jiným způsobem. Hej, holka má právo na své vlastní fantazie života, a to jak z nich poskakoval kolem s jejich svalnatých těl a velmi málo oblečení, já vím, že se chystáte objevovat v mé hlavě pozdě v noci, když jsem se na můj vibrátor.

S úsměvem na sebe, jsem dřepnout do mé knihy.

******

Další pár týdnů projít docela hodně, jak jsem očekával. I spřátelit s dalšími dvěma záchranáři, Gina a Teresa. Překvapivě, ani jeden z nich se zajímají o Ethana a Mitch. Teresa má přítele a Gina má přítelkyni. Existuje několik kulečníkových zajíčky, které ukazují, až na docela pravidelně.

Liší se od bazénu krys, protože zajíčci pouze zobrazí, když jsou horké záchranáři, a oni neukazují každý den jako já a ostatní krysy. Myslel jsem, že by to mohlo být v létě, kdy bych si život mimo bazénu, ale Mitch a Ethan tam pracuje, jak se mohu držet dál? I když to znamená, že skončí onanuje každý večer.

Ethan se zdá, že rezignoval na své každodenní existence, i když to stále není přátelský. On mě toleruje. Můžu pověsit na stole plavčíka, to prostě znamená, že skončí jako docela tichý. Alespoň, že to není úplně střední nebo už mě legraci, jsem se přijít na to krok nahoru. Mitch, jako obvykle, je velmi přátelský a hodně legrace pověsit ven s. On se změnil na velkou flirt - já, své kolegy záchranáři, zajíčky bazén ... To je mé srdce flutter, i když vím, že to nic neznamená. Od zaslechne koupelna mluvit já vím, že už dostal ji na alespoň jednom z králíčky bazénu.

Poslech mě žárlila, ale lhal bych, kdybych řekl, že jsem to také obrátit na mě. Šokující, pokud vím, Ethan nebyl následovali. Jen přemítá a dělá svou práci. Proč bych si náladový napjatý tak horký, je zcela nevysvětlitelné, ale je to tak. Každý tak často, většinou když jsem ve středu mimořádně horké scény na můj e-reader, mám divné myšlenky, že je kontrola mě, ale když se podívám na něj nikdy je. Přesto, že je to trochu legrace fantazie mít. Cítím všechno squirmy uvnitř.

Jednou nebo dvakrát jsem šel do koupelny prostě hrát sám se sebou, protože já se nemůžu dočkat, až se dostanu domů. Příliš nadržený.

Jako obvykle stává, nakonec letní bouře začít kolejových palců Když se to stane, že záchranáři poslat všichni domů, ale starší bazén potkani jsou obvykle nabízeny útočiště v plavčíka kanceláře, které jinak nikdy zvykne. Je tu malý gauč, křesla, některé nepoužívané křesla z celého bazénu, a kickboards že swimteam používá. Jsem jen poolrat daný konzistentní pozvání přijít a hrát karty, když hromy a blesky začíná, obvykle od Mitch.

Jednoho dne jsem se objevil, zatímco to bylo už pršelo.

"Děláš si srandu?" Ethan zasténal, když jsem se objevil ve dveřích zachránce kanceláře, deštníkem v jedné ruce a bazénu průchodu v druhé.

Dal jsem mu špinavý pohled. "Neexistuje osvětlení nebo hrom ještě. Žádný důvod nemůžu jít do bazénu."

"Možná máš pravdu, víš," řekl Mitch, se smíchem, jak jeho dlouhé, těžké tělo odvíjela ze židle, že byl seděl dovnitř by zřejmě již začaly nastavit karetní hru. "Někdy budete mít bazén na krysy, co se trochu daleko."

"Když nejsem tady každý den, prší nebo svítí slunce, pak jsem si nezasloužím titul bazénu krysy," řekl jsem. Stejně jako jsem mluvil, dva z mých kolegů poolrats přišli za mnou, obě dívky v jejich časném mladistvém věku, kteří byli stále snít nad Ethana a Mitch. Nelze se jim divit.

Stejně jako oni se k nám dostanete všichni jsme slyšeli zlověstné role hromu.

"Je mi líto holky," řekl Mitch s jeho nejvíce okouzlující úsměv jako Ethan si zhluboka oddechli za ním. "Znáte pravidla, je to půl hodiny čekat."

Obě dívky zasténal a obrátil se k odchodu. Jen jsem dal Mitch prosebný pohled.

"Nech mě hádat," řekl s hlubokým smíchem, který dělal nádherné věci mé vnitřnosti. "Chceš přijít a čekat na to s námi."

"Tak mi to trvá patnáct minut, než jít domů pěšky," podotkla jsem. "V tom okamžiku jsem si okamžitě otočit, aby se sem vrátit, pokud už není hrom."

"Dobře," řekl s přehnaným povzdechem jako Ethan zavrčel za ním. "Pojď, miláčku." Otevřel mi dveře, hrát na pána v posměšně škádlení způsobem, který se mi hihňat.

Ethan prostě ignoroval můj vstup a zapnul rádio.

Tam byl žádná šance na kteroukoli další bazénu potkanů ​​ukazují nahoru, všichni jsme věděli, co znamená hrom. Můžeme vyjít v dešti, ale nikdo rád být poslán domů kvůli zesvětlení nebo hromu. Každý, kdo ještě nepřišel byl buď již otočil se vrátit domů, nebo byl pobyt dát do čekání skončilo.

Hrál jsem pár kol pokeru s nimi předtím, než jsem se dostal unavený z Ethan nevychovaný postoj. Hrom pokračoval přichází v podivných intervalech a nakonec jsme spatřili nějaké odlehčení, a tak jsem se chystal odejít, když rádio dělal to hrozné pípání, které signalizovaly počasí poradenství. Všichni tři jsme zasténal, rádio řekl, že to byla hrozná bouře varování a lidé by měli zůstat tam, kde byli, dokud se zmenšil.

"Je mi líto kluci," řekl jsem, s omluvným pokrčením ramen. Mitch se na mě usmál a Ethan jen pokrčil rameny.

"Chceš si zahrát jinou ruku?" Zeptal se Mitch.

"Ne, myslím, že jsem jen tak číst na chvíli," řekl jsem. Myslel jsem, Ethan byl asi unavený z hraní karet se mnou tak jako tak, jsem ho mohla nechat, a Mitch jen pověsit na chvíli. Kromě toho bych se dostal do mimořádně velkou část v mé knize před odjezdem do bazénu ráno a bych se těším na čtení více, když jsem byl v bazénu. Samozřejmě, že jsem nepřišla na uvěznění v kanceláři tak dlouho -. Zpráva o počasí dnes ráno řekl, rozptýlené přeháňky, ale já bych doufal, že by se rozprchnou jinde

Když jsem četl knihu, že jsem opravdu na, je to jako zbytek světa odpadne. I v případě, že zbytek světa je dvě celkem fešáci, že jsem představovat si v hlavě, i když jsem četl. Jejich hlasy ztlumené na tlumené bzučení a pak zmizel, když jsem se stal zcela ponořit do jiného světa úplně.

Takže to byl hrubý šok, když byl můj e-reader najednou popadl z mých rukou za mnou. Byl jsem objímat do křesla, což znamenalo, že jsem nemohl ani točit kolem velmi rychle, část židle a vysokým opěradlem mi bránila schopen uchopit přístroj zpět. Všechna krev vypustit z mého obličeje jako Ethan, mé vysoké škole mučitele, který miloval nic lepšího, než mě škádlit, tančil couval s obrovským úsměvem na tváři a díval se na obrazovku.

"Tak co jsi čtení, druh cukroví?"

"Dej to zpátky!" Chytila ​​jsem na zadní straně křesla, až na kolena. Blížící se zkázy byl závodní dolů na mě a nebylo nic, co bych mohl udělat, abych to zastavil.

Mitch byl žádná pomoc, on nikdy byl, on jen seděl u stolu karty sledoval s pobaveným úsměvem na tváři. K mému zděšení, ne jen mě legraci s jeho držení můj e-reader, Ethan udělal přesně to, co jsem nejvíc doufal, že ne. Podíval se na obrazovku a začal číst nahlas.

"Pracovní její čelisti svaly, aby se z slintání," Ethan hlas zakolísal málo, stává téměř nevěřícně. Jen jsem zavřel oči a snažil se předstírat, že jsem někde jinde, když stále čte. "Pořád oči vyškoleni na podlaze před ní, když přemýšlel, co Justin dělal. Pokud by chtěl se jí dotknout. Co Chris byl dostat ven z vaku. Snažím se sledovat oba zároveň perfektně drží ještě v její pozici a sání na roubík v ústech se ukázalo být obtížné. Příliš mnoho věcí se obrátit svou pozornost na ".

"Co to sakra ..." Slyšel jsem, že Mitch řekl, téměř udiveně. Napadlo mě, jestli je možné, aby spontánně umřít rozpaků.

Měl bych být tak šťastný.

"Když Chris šel se před ní a hladil její prsa, cítila trochu příval radosti mezi nohama. Byla tak mokrá, že by se nedivil, kdyby byla skutečně kapala na podlahu. Kňučí kolem roubíku jako štípl na její bradavky, ona dělala, co mohla, aby se nehýbala vůbec, Ujistěte se, že Justin se díval, zatímco Chris užíval celý dva proti jedné věci může být tak nesmírně nespravedlivé, někdy -. nemohla dostat pryč s něčím On. Na druhé straně věděla, že v hloubi duše jí to tak líbilo. "

Ethan hlas byl stále skoro ochraptělý, jak četl a teď to konečně vykoktal k zastavení.

Přinutila jsem se otevřít oči a držet hlavu vysoko, a to navzdory skutečnosti, že mé tváře byly tak horké, myslel jsem si, že vlastně vzňal v každém okamžiku. Neměl bych být tím, kdo v rozpacích, jsem jedno, co si myslí. Nemohl jsem si, co knihy, které jsem chtěl, a přišroubujte je!

Oni byli oba na mě zírali, jako by mě nikdy předtím neviděl.

Neměl jsem myslel, že to bylo možné, ale nějak můj obličej pocit, jako by dostal ještě víc. Vlastně celé moje tělo se cítil trochu horko - a řekl jsem si, že to není jen proto, že jsem poslouchal Ethan popsat scénu přímo z jednoho z mých fantazií v jeho hlubokým sexy hlasem. Byla to kombinace vzrušení z toho, co jsem četl, ponížení, že teď už věděl, že to, co jsem četl, a zoufalství věděl, že tam byl žádný způsob, jak v pekle bych někdy moci vrátit do tohoto fondu dům.

"Můžu mít svou e-reader zpátky, prosím?" Řekl jsem, skoro škrobeně, jako bych nebyl zažívá svůj vůbec první celé tělo stydět.

Na chvíli to vypadalo, že Ethan byl debatovat, a pak koutkem oka jsem viděl, Mitch pohybující se směrem ke mně. Otočil se na něj, skoro jsem ztuhla, když jsem viděl teplo v jeho běžně šumivé modré oči. Tam byla intenzita tam, že jsem nikdy neviděl, že byl přítomen, když normálně flirtoval se mnou a ostatními dívkami kolem bazénu.

"Je to to, co čtete v této věci po celou dobu?" Zeptal se Mitch. "Porno? Kinky trojka porno?"

Už téměř na křeslo, kde jsem byl na kolenou, když se náhle Ethan se stěhoval, který stál na druhé straně křesla tak, že jsem byl mezi nimi, jako by byli čelem proti sobě. Moje hlava se naklonila dozadu a podíval se na Mitche, který byl usmíval se na mě.

"Už jsi někdy něco výstřední?" Zeptal se Mitch, ignoruje temnou přítomnost Ethana na mé levé straně. Naklonil se ke mně a všechny najednou Ethanova paže byla kolem mého pasu, pod mými prsy, táhl mě pryč a pryč ze židle. Moje záda byla přitisknutá všech šest nohou něco ním, a já přísahám, myslím, že jsem ho slyšel ve skutečnosti vrčet.

"Nech ji na pokoji," řekl Ethan varovně.

Co to sakra? Najednou jsem se cítil, jako by bojovali na mě, ale to nebylo možné. Mitch byl jen flirt a Ethan mě nemá rád ... ale nedalo se popřít, že atmosféra v plavčík zřejmé právě změnil. Napjal. Stejně jako rameno.


Nechal jsem se trochu vrzání a poklepal na svalnaté předloktí, která byla jako železná pásmu kolem žeber. "Nemůžu dýchat."

Okamžitě to povolil. Ale to neklesla pryč.

"Ona čte o perverzní sex a trojic," řekl Mitch, nikdy odtrhl oči od dolu. Chtěl jsem mluvit a říct jim, že nebude mluvit o mně, jako bych tam nebyl, ale můj dech cítil uškrtil v krku. Nemluvě o všechny rozptýlení, jako je horký, tvrdý muž stál přímo za mnou, a jeho paže kolem. Ani za milion let jsem nikdy, že bych třeba stisknout proti Ethanovi takhle, moje záda a moje přední, a některé části mého mozku byla memorovat přesně tak, jak fantastické to cítil. "Možná, že bych zažít něco. Máte perverzní threesome fantazie, Allie?"

"Ano." Slovo vyklouzlo dřív, než jsem ho mohla zastavit. Mitch se opět blíží, oči téměř hypnotizující.

Možná, že to je způsob, jakým myš cítila, když to bylo před hadem, s vědomím, že je v nebezpečí, ale nedokáže odvrátit nebo spustit. Můj instinkt sebezáchovy zřejmě sát.

"Máte někdy sní o tom mít trojku se mnou a Ethanem?"

"Mitch"

"Ano." Bylo to jako být opilý, to endorfin vysoké, že letí skrze mě, takže mi říkají věci, které jsem nikdy nenapadlo, že bych - jako pravda. Jsem se cítil závrať, závrať, a jak jsem letěl na vrcholu světa. Jako Icharus létání příliš blízko ke slunci, a věděl, že jsem o tom, jak se spálil, protože věděl, že moje křídla jsou asi tát a já budu mít zdrcující pád na zem v podobě reality, ale teď to bylo příliš stejně jako jeden z mých fantazií, aby mě to chcete dopřát trochu. Mít trojku s Mitch a Ethan v Bazénový dům?

Jo, nemůžu ani spočítat, kolikrát jsem masturboval na konkrétní fantazie během posledních několika týdnů. Singulární, společně, bez ohledu, myšlenka mě zapne. Dokonce se škádlil takhle, předstíral, že po dobu jedné sekundy, že by to mohlo ve skutečnosti děje, dělá skutečnost, že mé bazén krysa dny jsou pryč stojí za to. Nikdy nebudu moci čelit po tomto, teď, když vím, ale aspoň můžu strávit zbytek svého léta prožíval ty chvíle, kdy oni oba se chovají jako oni vlastně přitahuje mě.

Ethan ruka napíná opět stiskem mě proti němu a náhle jsem se stal velmi dobře vědom, že možná, že to není jen předstírá, jako by přitahoval mě. Nebo alespoň, že opravdu rád s dívčí zadek stisknutí se proti němu.

Comment

Comment:

Tweet